Nasza oferta

Najważniejszym produktem promowanym przez pracowników naszego sklepu są obrączki tytanowe dostępne w sprzedaży w bogatej kolorystyce i wielu wzorach.

z54Naszym klientom możemy zaproponować nie tylko rozwiązania klasyczne, ale również obrączki tytanowe z kamieniami. Te ostatnie zasługują na szczególną uwagę, wybór kamieni stanowiących ozdobę obrączki jest bowiem na tyle duży, że coś dla siebie bez trudu znajdą zarówno wielbiciele klasyki, jak i rozwiązań dość ekstrawaganckich. Z tytanem znakomicie komponują się przecież nie tylko cyrkonie, ale również diamenty, bez trudu można przy tym łączyć z nimi nie tylko jeden duży, ale również kilka mniejszych kamieni.

Oferując obrączki tytanowe dokładamy starań, aby były one rozwiązaniami wyjątkowymi, nie powinno więc zaskakiwać to, że kładziemy bardzo duży nacisk na ich personalizację. Na życzenie klientów możemy wykonywać grawer, grawerujemy przy tym nie tylko datę ślubu i inicjały małżonków, ale również ważne dla nich sentencje.

Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą?
    • Możemy pochwalić się najbogatszym wyborem obrączek tytanowych nie tylko w Pruszczu Gdańskim, ale i w Trójmieście.
    • Nasze propozycje są systematycznie uzupełniane o nowe rozwiązania charakteryzujące się różnorodnością i oryginalnością.
    • Pracownicy zatrudnieni w naszym sklepie posiadają nie tylko wiedzę, ale i umiejętność dzielenia się nią, bez trudu są więc w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów.
    • Świadczymy usługi dodatkowe takie, jak choćby grawerowanie, dzięki czemu deklaracja o kompleksowej obsłudze jest czymś więcej niż tylko sloganem reklamowym, jak ma to miejsce w przypadku naszych konkurentów.
  • Jesteśmy elastyczni i cierpliwi, każdy klient może więc poczuć się w naszym sklepie wyjątkowo.